TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası Antalya Şubesi

TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası Antalya Şubesi

23 Nisan 2024 tarihinde gerçekleşen imza töreninde, Kaktüs Sigorta A.Ş. olarak TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası Antalya Şube Başkanı Ali Top bir araya gelerek işbirliğini resmileştirdik. Kaktüs Sigorta A.Ş. olarak Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) Ziraat Mühendisleri Odası Antalya Şubesi ile işbirliği protokolü imzalayarak oda üyelerine özel bir avantaj sunma yolunda önemli bir adım attık.

Protokol kapsamında, TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası Antalya Şubesi üyelerine özel olarak hazırladığımız indirim uygulanacak. Bu işbirliği ile Ziraat Mühendisleri Odası Antalya Şubesi üyeleri, Kaktüs Sigorta A.Ş.’nin geniş hizmet yelpazesinden faydalanırken sigorta ihtiyaçlarını daha uygun fiyatlarla karşılayabilecekler. Kaktüs Sigorta A.Ş. olarak, bu protokolün sektörel dayanışmayı güçlendireceğine ve üyelerin güvenliğini artıracağına inanıyoruz.

Bu işbirliği protokolü, TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası Antalya Şubesi üyelerinin sigorta ihtiyaçlarını daha uygun koşullarla karşılamalarını sağlayacak önemli bir adım. Kaktüs Sigorta olarak amacımız, TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası Antalya Şubesi üyelerine uygun fiyatlarla kaliteli sigorta hizmeti sunarak onların güvenliğini sağlamak ve sektörde birlikte güçlenmek.

Kaktüs Sigorta İşbirliği
Bunları Biliyor Muydunuz?